Меню
  Головна
  Новини
     Всі новини
     Пласт -овий Архів
     Календар
  Хроніка
  Пласт -ова Бібліотека
  Про нас
     Петро Сагайдачний
     Наш курінь
  Фотоальбом
  Від хіхікала
  На який табір поїхати?
  Гостьова
  Пласт -овий Форум
     Нова тема
     Зареєструватись
     Користувачі
     Свої налаштування
 
  Календар новин
 Січень 2022
пнвтсрчтптсбнд
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       

  Рейтинг
bigmir)net TOP 100
  Хроніка куреня
Хроніка куреня
  Хроніка за 2005 рік
 Ч.  Місяць  Подія
 05 Лютий
Вчора відбувася збір зв'язкових, на якому обговорювали скорочення кількості домівок куренів. Було прийнято рішення про переселення одних куренів у домівки до інших. Наш зв'язковий Юрко Наконечний, маючи далекоглядні стратегічні наміри, розмовляв з Христею Казмірчук (зв'язкова к.ч. 14 ім. С.Крушельницької) про нашу домівку. Вони домовились, що крушельницькі переїдуть до нас, але за умови згоди обидвох куренів.
Що ж, будемо чекати на Раду Гурткових, яка має обговорити цю домовленість і прийняти рішення.
 10 Лютий
На раді був присутній наш зв'язковий Юрко. Він роз'яснив всі деталі розмови з Х.Казмірчук. Опісля Рада обговорила ідею Юрка про розподіл обов'язків стосовно ремонту домівки. Планувалось ввести акції (на право власності) на домівку, та віддати їх куреням.А також було надано пластові перестороги учасникам за невчасну здачу вкладки (зокрема всьому гуртку Лякости :(( ).
Було визначено час проведення збірок-підготовок до Д.П.
 12 Лютий
Команда "Плеяда Оселедців" у складі ст.пл.скоба Андрія Мудрого, ЛЧ (капітан), пл.скоба Андрія Бліновського (к.ч.3), пл.розв. Яреми Духа (к.ч.7) та пл.уч. Богдана Репетила (к.ч. 41) здобула абсолютну перемогу на "ПлаЗмі", що проходила у Луцьку. Другим етапом змагу були судові дебати, в ході яких розглядалася справа вбивства волинською княжною Зореславою якихось "малозначних можновладців" з Польщі та Литви. На нагородженні, що відбувалося ввечері, нам дали першим місцем та призами. ;)
До плюсів ПлаЗми також треба віднести екскурсію по місту та вечірню забаву.
 14 Лютий
Сьогодні, мішана команда нашого куреня + 1 Чураївна здобула почесне 2-ге місце в тереновій грі вулицями нашого Міста. Після закінчення теренової гри, свій успіх та власне день св.Валентина, команда відсвяткувала на суперовій забаві в студ. містучну НУЛП.

 19 Лютий
4 хлопаків з нашого куреня (пл.прих Богдан Підлісний, пл.уч Юрко Каратник, пл.уч Андрій Корпан та ст.пл.скоб Сашко Свистун, ЛЧ) мали нагоду побувати на станичному лещетарському таборі "Т.А.К!" як учасники, підінструктор та в.о. бунчужного та оператор.
Загалом враження дуже позитивні хочемо подякувати організаторам
3-му куреню УСП/УПС ЛіСОВІ ЧОРТИ за суперовий табір

детальніше » 
 

 22 Лютий
Сьогодні на факультеті прикладної математики ЛНУ ім. Івана Франка відбулася збірка к.ч.7 стосовно Дня Пластуна. Примітні дві речі - місце проведення (аудиторія 273) і новий сценарій (в творчому запалі ми вирішили старий сценарій за..., викинути і написали новий).
 25 Лютий
На цьому ювілейному вишколі були присутні два члени нашого куреня – пл.уч. Назар Дідик та пл.розв. Ярема Дух. Почалося все у п'ятницю, 25 лютого і тривало три дні до 28.
:)
За результатами тестувань, теоретичну частину зараховано обом, а Назар написав найкраще зі всіх на вишколі
 26 Лютий
Відбулось це все у Гіназії Міжнародних відносин... Дві наші команди:"ІБУ" та "ЖКН ім.Сані Бєлого" посідали відповідно 9 і 10 місця. Отож, сам змаг було поділено на 3 тури по 12 питань в кожному.В заключному етапі команда "ІБУ" зайняла почесне третє місце, а "ЖКН ім. Сані Бєлого" задовольнилася четвертим місцем. Перше ж місце взяла команда Виговців "Сороки-тире-вахтьорші", а друге - команда Лісовських. Потім був арм-реслінг між куренями Сагайдачних, Виговців і Лісовських. Оскільки в нас була година в запасі, то було вирішино зіграти у футбол.Заслужену перемогу здобула команда №2. Її склад: воротар - Андрій Мудрий, захисник -гарна,життєрадісна і комунікабельна дівчина з Лісових; півзахистник - Ростик Васюта; нападник - Андрій Сікачрвський. Згодом - декілька фвилин армреслінгу, де Лісовським присудили 1 місце серед дівчат (бо вони були єдиними дівчатами, які з'явилися), а двобій Сагайдачних з Виговцями приніс перемогу Виговцям.
 27 Лютий
вишкіл підстаршини Крайового Кінного Табору "Герць", що відбувся в Черкасах. Одним із чотирьох запрошених був Андрій Корпан.
 06 Березень
„День Пластуна”. Зібрався нарід не лише зі Львова, але й з Франика, Тернополя, Нового Роздолу, Городка, Рудно, Черлян, були навіть з Києва і Севастополя. Водночас працювало кафе, концертний зал, кінозал і фотовиставка. к.ч.7 ім. Петра Конашевича Сагайдачного вдуге поспіль отримав Гран - Прі!!!
 12 Березень
Пласт проводить змаг присвячений життю і творчості Т. Г. Шевченка.
Цьогорічний змаг проводив курінь ч.12 ім. Марусі Чурай.
Питання, дикламування віршів... Наш курінь представляла команда в складі Юрка Куркевича, Андрія Сікачовського та Матвія Духа, що здобула трофей - ... зубочистки та чупа-чупси...
 02 Квітень
Футбольний змаг організований к. ім. Б.Хмельницького. Було 3 групи по 3 команди (хлопці), в дівчат було 2 групи.
Матчі за участю к.ч.7 ім. П.К. Сагайдачного: Груповий етап Сагайдачні - Купчинці 1-0 Сагайдачні - Виговці 1-0 Фінальні матчі Сагайдачні - Бульби 0-2 Сагайдачні- Хмельницькі 2-1 За різницею забитих та пропущених Сагайдачні посіли 3-тє місце, Купчинці - 2-ге, Хмельницькі 1-е. На закритті всі учасники отримали по дермантиновому м'ячику і розійшлись.
 04 Квітень
В цю неділю відбувся перший етап станичного інтелектуального змагу "Інтелектуальний зрив 05" під назвою "Швидкість Думки". 16 команд змагалось за звання найінтелектуальнішої команди станиці, з них аж 2 з нашого куреня. Нажаль жодна з 2 не змогла дійти до фіналу, але все ще попереду.
Розподіл місць наступний:
1-ше місце за куренем Виговського
2-ге - за куренем Басараб
3-тє - за куренем Заньковецької
 12 Квітень
В селі Млини, Ярославського повіту, Підкарпатського воєводства, що в Польщі відбулося відкриття пам'ятника-каплиці-пантеону "Піонірові української пісні" Михайлові Вербицькому. Участь у відкритті брав президент України Віктор Ющенко з дружиною, представники української та польської влади, представники церкви, різних конфесій, ну і звичайно ж пластуни. Наша делегація складалася з майже 40 осіб. Відбувся молебен, який правило відразу 4 священники і пам'ятник осв'ятили. Після цього відбулося покладання вінків до могили композитора. Вінок від президента України несли саме пластуни. Офіційне відкриття продовжилось замурування капсули з офіційним документом, що засвідчував сьогоднішню подію, в основу пам'ятника. Після цього Ющенко виступив з короткою промовою і попрямував прямо до пластунів(!!!). Йому навіть вдалося потиснути руку Юркові Наконечному, Сашкові Полякову та Сашкові Свистуну

детальніше » 
 

 16 Квітень
Крушельницькі та Чурайки посв'ятили свої курінні прапори. Д В Академічній Гімназії, де 93 роки тому відбулося перше заприсяження пластунів, Яремі Духу , Юрку Каратнику та Андрію Корпану надали Друге Відзначення УПЮ. Андрія Корпана іменували розвідувачем, а Ярему Духа та Андрія Вахнія скобами. При чому, Андрія іменувли вдруге :)
На Личаківському кладовищі відбулася посв'ята меморіалу пластунам.

детальніше » 
 

 30 Квітень
Вже вкотре курінь Сагайдачного Великодню стійку провів у церкві святого Йосафата, що на вулиці Залізняка.
Тут стійкували представники куренів УСП "Орден Залізної Остроги" та "Лісові Чорти", куренів УПЮ імені Марусі Чурай, імені Лесі Українки, імені Петра Конашевича-Сагайдачного та рою УПН "Скелетики".
 01 Травень
Курінь взяв участь у гаївках, що проводились у Шевченківському Гаю.
 08 Травень
День міста Львова відбувся під гаслом “Я Люблю Львів, я люблю Пласт ”.
Наш курінь репрезентував точку “Пластова Бандана”, де за символічну мінімальну пожертву 4 грн, кожен міг придбати суперову бандану на пам’ять про день міста , та про ПЛАСТунів. Також КВ куреня, у складі “Лісових Чортів” активно було залучене до побудови брами та інших таборових споруд.
 15 Травень
Курінна мандрівка "Школа Бізонів" відбувалася в урочищі Гнилий Потік, де відбувається МВТ "Лісова Школа".
Сама мандрівка була проведена в дусі підготовки до Свята Весни – гутірки, теренова гра, знову гутірки, лисячий біг та практичні заняття.
 22 Травень

Курінь взяв участь у СВ 2005 та зайняв 8-ме загальне місце.
Але на цьому СВ ми зрозуміли, що головне - це робота в команді, дружбі, і і скільки всього досягти можна разом.

детальніше » 
 

 12 Червень
В цю неділю наш курінь у складі делегації Львівської станиці взяв учать у святкуванні Дня Вулиці Коновальця, що організувала Франківська Районна Державна Адміністрація.

детальніше » 
 

 20 Червень
Одразу по завершенню акції на Янівському цвинтарі (19.06) на рідній станиці відбулись курінні сходини, на яких було обговорино наближчі акції, табори та найголовніше - курінний табір.
 24 Червень
Відбулось урочисте відкриття Пантеону Української Галицької Армії та Цвинтару Орлят за участі Президентів України на Польщі. З обох боків пройшли урочистості, на яких було присутньо приблизно 450-500 харцерів (ZHR та ZHP) та близько 250-350 пластунів.
Крім того відбулось урочисте Пластунсько - Харцерське покладання квітів до могил загиблих Пластунів та Харцерів.
 29 Червень
В рамках здачі вмілості "Фільмування" відбулася екскурсія на Львівське Обласне Телебачення, за сприяння ст.пл. Любка Ясницького,ЛЧ.
 01 Липень
Відбулася курінна збірка присвячена ювілейному курінному табору,учасникам було повідомлено назву "7:15", та роздані зголошення і медичні картки.
 03 Липень
Відбулась міжкурінна мандрівка (7-го та 8-го куренів) на гору Парашка.
 06 Липень
наш курінь розділився на дві нерівні частини, одна з яких поїхала в Славське, щоб владнати останні справи необхідні до табору. Інші поїхали гідно відзначити Пластове Купала неподалік с.Нижнє Синьовидне.
 07 Липень
День народження нашого улюбленого зв'язкокового Юрка Наконечного.
 25 Липень
Цого року Сагайдачні втретє поспіль організували свій курінний табір, що насамперед запам'ятався двома мандрівками, іменуванням розвідувачами Ореста Фургала, Юрка Каратника та Андрія Литвина,здачаю двох пер та ще багатьма цікавими подіями у житті куреня.

детальніше » 
 

 05 Серпень
З 23 липня по 8 серпня тривав Міжкрайовий Ви шкільний Табір “Лісова Школа”, учасниками якого були 2 виховників нашого куреня(Ярко Дух та Олег Литвин), також обозним був Сашко Свистун. Серед значної кількості досягнень можна виділити перемогу Олега у все таборовій грі Вовче Коло та перебування Ярка в гуртку, який визнано кращим на ЛШ, неговорячи вже про метри стрічок за різні заслуги.

детальніше » 
 

 08 Серпень
Цього року Сагайдаки були учасниками і під старшиною багатьох крайових таборів, як то “Метаморфози”, “Чота Крилатих”, “Говерля”, “Джура”, “Герць” та спільного Україно-Польсько-Німецького табору в Польщі.
 10 Серпень
Нарешті після довгих бродінь по коридорах та кабінетах різних державних установ нам таки вдалось переконати державних мужів, щодо доцільності ремонту на пластовій домівці по вул.Рудниницького
(к.ч.7 ім.П.Сагайдачного та к.ч.14 ім.С.Крушельницької)
 24 Серпень
В рамках святкування Дня Незалежності України та частина куреня число 7 яка вже у Львові вирішила зустрітися, щоб поділитися ще свіжими враженнями і просто весело поспілкуватись, що нам без сумніву вдалось.
 25 Серпень
Юнаки та Виховники нашого куреня входили до делегації Пласту, що гідно себе представила на Спільному Польсько(ZHP)-Німецькому(Християнські скаути)-Українському(ПЛАСТ) таборі - "Європа не закінчується на Бузі", що проходив в часі з 12 по 25 серпня на оселі "Водна" поблизу Майдану-Сопотського, Польща.

детальніше » 
 

 28 Серпень
Частиною гуртка Бізони, наш курінь відвідав водний комплекс Динамо.
 30 Серпень
Відбулись курінні сходини присвячені закінченню таборового сезону та планам на майбутнє.
 02 Вересень
Наш курінь зіграв два товариських матчі з МФ кодла Близниці 3-го куреня УСП "Лісові Чорти".

детальніше » 
 

 04 Вересень
У Домініканському соборі відбулась Служба Божа за Хороше таборування протягом літа, в якому крім інших куренів прийняв участь і наш, опісля відбулась курінна збірка, де було розвинуті теми, що обговорювались на попередніх сходинах, а ще опісля відбулись сходини гуртка Бізони, де було частково переобрано провід.
 21 Вересень
Наша команда та кандидат на гетьманича успішно виконали завдання і пройшли відбірковий тур, Орликіади 2005.
 24 Вересень
Наша команда посіла почесне 3-тє місце у пішому змазі мандрівництва Осінній Рейд 2005.

детальніше » 
 

 28 Вересень
Сьогодні у палаці ігрових видів спорту Україна відбулася презентація молодіжних організацій Франківського району м.Льова на якій був представлений також і Пласт у складі нашого куреня та к.ч.14.
 30 Вересень
Сьогодні відбулась забава, пресвячена дню народженню 5-му куреня УПЮ ім. Р.Купчинського у якій взяв участь і наш курінь.
 02 Жовтень
Сьогодні на Шептицьких відбулись курінні сходини, на яких було обговорено купу питань, що були нагальними до вирішення, також поговорили про забаву відзначення
15 річниці куреня.
 07 Жовтень
Неподалік Львова відбувався вишкіл практичного пластування "Стежками Опришків", цього року в ньому брали участь і наші однокурінці.
 07 Жовтень
Колишній член куреня Ярко Дух набрав новий гурток, що скоро стане гуртком 7 куреня.
 08 Жовтень
Відбулась веломандрівка замками Львівщини, що була організован к.ч.69 ім.Б.Хмельницького. На ній були присутні двоє членів нашого куреня: Любко Сидор та Юрко Каратник.
 13 Жовтень

В рамках підготовки до довгоочікуваного відкриття домівки, відбулася збірка організаторів та збірка КВ.

 15 Жовтень
Відбулись останні приготування до відкриття домівки.
 16 Жовтень
Відбулася визначна подія - урочисте відкриття нашої домівки. Це подвійне свято (подвійне воно тому, що домівка належить одночасно двом куреням) пройшло без сумніву прекрасно.
Тож оголошуємо епопею ремонту домівки закритою!!!
 17 Жовтень
Вітаємо курінь число 69 імені Богдана Хмельницького з днем народження. Святкування відбулося в клубі-кафе "Лялька", де були присутні троє сагайдаків.
 21 Жовтень
Відбулась спільна Рада Гутркових 7-го та 14-го куренів (за участю обох зв'язкових). Її метою якої було обговорити ряд важливих питаннь які стосувалися нашої спільної домівки.
 22 Жовтень
Команда нашого куреня побувала на 3-тій Краєвій Спартакіаді у Івано Франківську. Нажаль нам не вдалось посісти якихось почесних місць, однак у нашому активі є кілька перемог з баскетболу та волейболу.
 25 Жовтень
Були роздані завдання до третього етапу Інтелектуального Зриву "Пильність наша зброя", команда нашого куреня теж приймає участь в змаганні.
 30 Жовтень
Орликіада 2005 Результати: 1. Загальна пермога - к.ч.8 ім. О Басараб
2. Переможна вистава - к.ч.14 ім. С.Крушнльницької
3. Гетьманівна - Тартак з Світликів 4. Наш курінь - 1-ше місце в змазі афіш
Гетьманич - Роман Коваль з Луцька
Наш курінь зайняв 5-те загальне місце.

детальніше » 
 

 05 Листопад
Наш курінь долучиася до акції "Допоможіть розумо неповноспраним".
 06 Листопад
Відбулась Рада Гурткових, питання до обговорення якої були продовження покращення нашої домівки, майбутня забава до 15-ї річниці куреня та обговорення представлення нашого куреня на Орликіаді 2005
 12 Листопад
Відбувся Загальний Збір Станиці Львів. Троє вихідців з нашого куреня цього року мають причетність до СПС/СПР.
 20 Листопад
Гурток Бізони не у повному складі відвідали дуже філософську виставу по творам Г. Сковороди у театрі ім. Леся Курбаса.
 23 Листопад
23 листопада 2005 року гурток "Шаблезубі Тигри" на своїх восьмих сходинах, вибрав собі провід.

детальніше » 
 

 27 Листопад
Відбулась ювелейна курінна рада присвячена 15-тій річниці перших офіційних курінних сходин. Крім "урочистої частини", відбулось офіційне представлення нового гурка "Шаблезубі Тигри". Курінні перевибори:

Курінний - пл. уч. Любомир Сидор

Курінний суддя - пл. розв. Орест Фургала

Курінний скарбник - пл. уч. Юрко Куркевич

Курінний писар - пл. уч. Сікачовський Андрій

Курінний хорунжий - пл. уч. Матвій Дух

Курінний домівкар - пл. неім. Олесь Гарасим
 03 Грудень
Відбулась Станична Пластова Спартакіада, де наш курінь показав напрочуд стабільний результат - зі всіх змагів 4-те місце ( у зв'язку з дискваліфікацією команди к.ч.5 ім.Р.Купчинського, зща недотримання правил Чесної Гри, ми отримали 2-ва 3-іх місця).
 09 Грудень
наш курінь долучився не лише, до збору подарунків дітям сиротам, але й до підготовки театрилізованого дійства, що проходитило в сиротинцях львівщини.
 11 Грудень
Як і більшість куренів станиці, наш курінь прийняв участь вже у 3-тій акції збору коштів у супермаркеті ВАМ.
 30 Грудень
Відбулись курінні сходини на яких головним питанням був наш курінний вертеп
.
  Хроніка за роки
 1990 [3]
 1991 [23]
 1992 [8]
 1993 [5]
 1994 [6]
 1995 [7]
 1996 [5]
 1997 [6]
 1998 [6]
 1999 [6]
 2000 [4]
 2001 [17]
 2002 [26]
 2003 [16]
 2004 [72]
 2005 [64]
 2006 [27]
  Проекти порталу
 Розроблено: a-t-bel
 ПЛАСТ НСОУ Львів - 2004-